Struktura organizacyjna Drukuj Zapisz

Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
Sekretariat Magdalena Bieniek 81 5111702,03, 815161400, fax. 81 5111024 ug@borzechow.eu 8
Wójt Gminy Borzechów Zenon Madzelan 81 5111702 w.30 zmadzelan@borzechow.eu 9
Sekretarz Gminy Borzechów Bożena Kędzierska-Bednarz 81 516 14 09, 81 5111702 w. 16 sekretarz@borzechow.eu 1
Skarbnik Gminy Borzechów Lidia Gąska 81 5111703 w.15, 815161405 lgaska@borzechow.eu 7
Kierownik Referatu Infrastruktury i Ochrony Środowiska Edward Jarzynka 81 5161406, 81 5111702 w.26 ejarzynka@borzechow.eu 12
Insp. ds. Inwestycji i Rremontów oraz Ochrony Środowiska Mieczysław Jakubowski 81 5161405, 81 5111702 w.25 ug@borzechow.eu 11
Obsługa Kasy i podatku VAT Janina Knyś 81 5111703 w. 21 jknys@borzechow.eu 15
Kierownik Referatu Finansowo-Księgowego , Księgowość budżetowa Elżbieta Woźniak 81 5111703 w. 15 ewozniak@borzechow.eu 7
Podinsp.ds księgowości Tomasz Syroka 81 5111703 w. 21 tsyroka@borzechow.eu 14
Kierownik USC Renata Moryl 81 5111702, fax. 81 5111024 usc@borzechow.eu 6
Wymiar podatku i opłat lokalnych, działalność gospodarcza Monika Sokalska 81 5111702 w. 17 msokalska@borzechow.eu 13
Główna księgowa budżetu szkół Urszula Dubil 81 5111702 w.23 udubil@borzechow.eu 5
Infrastruktura, mienie gminne OC Łukasz Stępniak 81 5111702 w. 25 lukasz@borzechow.eu 11
Ref. ds. księgowości podatkowej Sylwia Woźniak, wz. Magdalena Plewik 81 5111702 w.17 podatki@borzechow.eu 13
Księgowość płacowa 81 5111702 w. 23 5
Pracownik gospodarczy Katarzyna Chromik 815111702
Pracownik gospodarczy Mariusz Murlak 815111702
Sprzątaczka Dorota Bigos-Woś 815111702