DZIENNIK USTAW
Ikona dokumenty
MONITOR POLSKI
Ikona dokument
ARCHIWALNA STRONA GMINY
Ikona strona internetowa

AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

UWAGA NA OFERTY POMP CIEPŁA, FOTOWOLTAIKI i USŁUG KOMINIARSKICH

UWAGA NA OFERTY POMP CIEPŁA, FOTOWOLTAIKI i USŁUG KOMINIARSKICH
03 lipca 2024

Szanowni Mieszkańcy,

docierają do nas informacje o odwiedzających Was przedstawicielach firm oferujących przede wszystkim montaż pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych oraz usługach kominiarskich na bardzo korzystnych warunkach finansowych.

Urząd Gminy Borzechów nie ma z tymi firmami żadnego powiązania, firmy te działają na własną rękę, a powoływanie się na rzekomą rekomendację czy upoważnienie Wójta lub Urzędu jest kłamstwem!

Żeby uchronić się przed oszustwami, przed przystąpieniem do rozmów gdy puka do naszych drzwi sprzedawca z atrakcyjną ofertą i pod pretekstem analizy naszych potrzeb chce uzyskać dane wrażliwe w celu przygotowania oferty, dobrze jest sprawdzać firmę, która przedstawia nam ofertę – najlepiej w Krajowym Rejestrze Sądowym lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (ustalmy, od kiedy funkcjonuje dane przedsiębiorstwo, jaki ma kapitał zakładowy etc.) nie wpłacajmy z góry umówionej kwoty ani nie podpisujmy umowy tego samego dnia.
Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy apelujemy o rozwagę, zachowanie czujności i dokładne weryfikowanie ofert firm zewnętrznych.

W razie wątpliwości - prosimy o kontakt z urzędem lub punktem konsultacyjnym programu "Czyste Powietrze"

81 5111702 

Autor: Stępniak Łukasz
Powrót