DZIENNIK USTAW
Ikona dokumenty
MONITOR POLSKI
Ikona dokument
ARCHIWALNA STRONA GMINY
Ikona strona internetowa

AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

Bezpłatna promocja ofert działek inwestycyjnych!

bilon i domek w drewna
30 maja 2022

Powiatowe Biuro Biznes Lubelskie wraz z Departamentem Gospodarki i Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oferuje właścicielom prywatnych działek inwestycyjnych znajdujących się na terenie Powiatu Lubelskiego promocję ofert sprzedażowych we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu (PAIH) oraz dla wybranych działek wykonanie bezpłatnych zdjęć lotniczych i panoram sferycznych. Z racji na międzynarodowy profil działalności PAIH, promocja ma charakter globalny.

 

Działki muszą być objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) dopuszczającym budowę obiektów produkcyjnych, składów lub magazynów. Wszelkie informacje dotyczące miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego uzyskają Państwo w urzędzie gminy na terenie której położona jest działka.

 

W związku z tym, serdecznie zapraszamy Państwa do zgłaszania propozycji terenów inwestycyjnych, które mogłyby zostać poddane promocji. Oferty należy przesyłać w postaci wypełnionej ankiety inwestycyjnej w pliku excel (w załączeniu) na adres: t.banaszek@powiat.lublin.pl oraz t.sienko@powiat.lublin.pl

 

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub pod nr. telefonu 81 528 67 50

 

Ankiety mogą Państwo przesyłać do dnia 3 czerwca 2022 r. (piątek).

 

Ankieta wstępna Terenów inwestycyjnych

Ikona pdfAnkieta wstępna Terenów inwestycyjnych , plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [327.78 KB]

Ankieta wstępna Terenów inwestycyjnych exel

Ikona xlsxAnkieta wstępna Terenów inwestycyjnych exel, plik: Rozszerzenie: xlsx, Rozmiar: [256.14 KB]

Autor: Gmina Borzechów
Powrót